Zaznacz stronę

Firma Mk-Pots to młoda, rozwijająca się firma, która świadczy swoje usługi w zakresie projektowania i wykonywania donic na wymiar. Oferujemy donice ogrodowe i na taras, a także donice do domów i mieszkań. Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, które każdorazowe zlecenie traktuje z najwyższym zaangażowaniem. Siedziba zakładu mieści się w Kantorowicach, na terenie województwa opolskiego. Firmą zarządza Krystian Różniatowski.

Naszą specjalnością jest produkcja donic na wymiar. Nasza oferta jest niezwykle rozbudowana. Wykonujemy oryginalne, jedyne w swoim rodzaju donice prostokątne lub podświetlane. Dajemy duże możliwości projektowe. Oferujemy kilka różnych wykończeń. W cenie usługi zapewniamy transport donic pod wskazany adres. Istnieje możliwość wyboru kilkunastu wariantów kolorystycznych.

Zapewniamy pomoc, służymy radą przy wykonywaniu projektu. Pragniemy Państwu zaoferować niezwykle eleganckie i solidne donice na wymiar. Nasze produkty idealnie nadają się do ozdabiania mieszkań, a nawet elewacji budynków. Nasze produkty wykonane są z trwałych, sprawdzonych materiałów.

Oferujemy:

  • donice ozdobne,
  • donice podświetlane,
  • donice prostokątne,
  • donice podłużne,
  • donice do domu,
  • donice na taras,
  • donice ogrodowe.

Jesteśmy profesjonalni i staramy się działać kompleksowo. Nasze donice na wymiar znalazły uznanie wśród wielu klientów. Nowoczesny sprzęt i doświadczenie umożliwiają nam wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nie boimy się nowych wyzwań — wręcz przeciwnie — widzimy w nich szansę na rozwój. Działamy rzetelnie i terminowo. Wykonujemy też szybką, wstępną wycenę.

Zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy konkurencyjne ceny i atrakcyjne, oryginalne produkty.

Zapraszamy!